O projektu

Foto Plně zasíťované stavební pozemky Mladá Boleslav

Lokalita

V rámci tohoto projektu máte možnost si vybrat stavební pozemek o výměře od 945 m2 do 1.575 m2, a to v již plně zasíťované lokalitě - kanalizace, městský vodovod, plynový řád, veřejné osvětlení a komunikace. Tato lokalita se řadí svým umístěním do TOP nabídek v těsné blízkosti Mladé Boleslavi. Splňuje vysoké nároky zájemců o rodinné bydlení, jako je velmi dobrá dostupnost města, přítomnost MHD, ale i požadavky na klidné bydlení a možnosti rodinného vyžití v blízkém okolí.

 
V ceně každého pozemku jsou zahrnuty kompletně dokončené inženýrské sítě:
  • přípojka městské kanalizace, 
  • přípojka městského vodovodu,
  • přípojka plynového řádu, 
  • přípojka elektřiny, 
  • příjezdové komunikace, včetně veřejného osvětlení, 

 

občanská vybavenost

  •   Obyvatelé města Mladá Boleslav mají možnost v rámci volného času využívat bohatou nabídku sportovišť, mezi které patří například fotbalový a hokejový stadion, atletický stadion a krytá hala, běžecká stezka v lesoparku Štěpánka, skatepark a cyklopark. V dalších sportovních zařízeních mají možnost hrát sporty jako je např. tenis, badminton, squash, ricochet, florbal, golf a další. V Mladé Boleslavi mají obyvatelé města možnost navštívit v letních měsících koupaliště, v průběhu roku mají k dispozici nový plavecký bazén, včetně aquaparku. Areál koupaliště nabízí možnosti vyžití pro všechny věkové skupiny návštěvníků a to především ve vodě, ale i na souši.
  •   Ve statutárním městě Mladá Boleslav je zřízeno několik jeslí, mateřských školek, devět základních škol, dvě gymnázia, střední školy s různým zaměřením a vysoká škola Škoda Auto zaměřená na automobilový průmysl a ekonomiku. Ve městě působí již dlouhá léta velmi oblíbený Dům dětí a mládeže. Jedná se o neziskovou příspěvkovou organizaci zřízenou Krajským úřadem Středočeského Kraje. Město se stabilně snaží zlepšovat počty a vybavenost dětských hřišť, rekonstrukcí prošly starší hřiště, kde původní prolézačky nahradily udržované oplocené dětské koutky a sportoviště
  •    Zdravotní péče je v Mladé Boleslavi na velmi vysoké úrovní. Je zde Oblastní Klaudiánova nemocnice, soukromé Pírkovo sanatorium a dále zdravotní péče poskytovaná Poliklinikou Škoda-Auto a.s.